Esmaspäev, 27. veebruar 2012

Kaks mobiilikotti , ja järjehoidjad

Vahel on nii, et materjal saab otsa kõige ebasobivamal momendil. Ma ei uskunud, et heegelniiti nende mobiilikotikeste juures nii palju kulub. Oli mul roosakaspunane-valge heegelniit. Tegin kunagi sellest heegeldatud ussikese. Arvasin, et teen nüüd ühe mobiilikoti ja veel midagi. No see mobiilikott tuli ka sellisele mitte-väga-suurele- nutitelefonile, ehk siis selline väiksema telefonikleidike.
Lihtsalt niit sai nii otsa, nii otsa, et alles jäi neli jupikest, mis siis keerutatud nööri otsast tasandamiseks ära lõikasin. Samas, ei tootnud mingeid jääke kuhugi ootama.

Kõrval siis sinisetooniline. Tegelikult peaks värvid olema erksamad.

Sai ka varem valminud liithelmed järjehoidja sabakestele kinnitatud.
Liithelmed on ikka nii nunnud...

Eriti sellised pisikesed, suurem lihvitud helmes on 6mm, väiksem 4mm. Seemnehelmed, need läbipaistvad on 15/0 ja see suurem seal keskel on tegelikult 9/0.

Valmis 4 pikemat järjehoidjasaba.. Metrallosa pikkus 123-125 mm

Ja üks see tillem, sellel peaks metallosa pikkus olema 88 mm.

Mul on küll tegemisel niiöelda käsitöötuba, aga elutoa remondialustuse käigus on suur osa liikuvstaffi koondatud siis sinna käsitööruumi, seega teen oma käsitööd, kus saan.
Miskipärast arvan, et tulebikus valgun ikka sujuvalt oma nikerdmistega nii elutuppa, kui kööki....

Ühel hommikul siis köögis telekat kuulates.... ma kuulan StarFM lainet telekast, sest 6.00-9.30 näen ka pilti nende tegemisest , neil seal stuudionurgas kaamera.

Niisiis, köögis tegin mõnele ripatsile ketiosa otsa.

Suur antiik kuldne süda. Samuti, nagu siinsel pildil tundub see hoopis teist värvi, kui tegelikult, seega ma tellisin selle ka hoopis antiikhõbeda sooviga. Mingit tutvustavat kirja polnud, või siis värvi vaata pildilt.
Ja veel üks punane südameke. Lihtsalt jäi silma meil ühes helmestaffi müüvas kohalikus poekeses.


Ja siis mulle meeldivad need klaasripatsid, neid mul mõned ikka veel on. Erinevad.

Lähiajal peaks diivanikatted õmblema, Täpselt selline kandiline tükk peale ei sobi, aga diivan liigitub heleda värvi alla, ja kass pagan lösutades ei korja oma karvu lahkudes kaasa, kass on must.
Ma küll ei luba tal diivanil lösutada, sest lisaks sellele kipub ta ka küüned kattesse lööma. Aga nagu märg pesu libiseb nöörilt magha, samuti madal-lamangus libiseb tema diivanile ja kohe silm kinni, kohe magab, lootuses, et ega te magavat kassi ju maha ei aja.

1 kommentaar:

  1. Põnev pikk postitus ja palju huvitavaid pilte! Kohe hea vaadata, kui usin mõni inimene ikka on :)

    See antiikne süda on eriti uhke.

    Ja mind ka alati hämmastab, et heegeldamine nii palju lõnga võtab :D

    VastaKustuta